İletişim : 0 552 320 44 40

 

Evde Halı ve Koltuk Yıkama Himetleri


 

Halılarınız, koltuklarınız, kanepeleriniz ve sandalyeleriniz evinizde veya iş yerinizde profesyonel ekibimiz tarafından temizlenmektedir. Koltuk, kanepe ve sandalye temizliğine başlamadan önce, yüzeydeki ya da yastık aralarındaki tozlar, kırıntılar ve ufak parçalar temizlenir.


Koltuk, kanepe ve sandalye kumaşının cinsine göre yıkama ve temizleme işine başlanır. Temizleme işlemi Su bazlı deterjanla veya yumuşak temizleyici ile yapılır. Koltuk, kanepe ve sandalye işlemi eşyanın yüzeyinde bulunan kiri aşağıya doğru iterek kumaşın altındaki süngere geçirmek değildir. Temizlikte vakumlu temzileme makinaları kullanarak, temizlik yapmaktayız.


Makinamız tarafından, eşyanız köpüklenir. Makinanın narin fırçası ile temizleme işlemi yapılır. Son olarak Koltuk, kanepe ve sandalye durulama işlemine tabi tutulur. Vakumlu makina tarafından, Koltuk, kanepe ve sandalyedeki su ve nem vakumlanarak alınır. Bir kaç saat, eşya üzerinde kalan nemin de kurumasından sonra, Koltuk, kanepe ve sandalyelerinizi kullanabilirsiniz.